Farkımız

Bodrum markasına değer katan, Bodrum’a yakışan işlerimizle fark yaratmak en önemli düsturumuz. Bu yolda, imalattan teslimata kadar geçen sürecin her aşamasında titizlikle hareket ediyor ve büyük bir hassasiyetle ilerliyoruz.

İşte tam da bu yüzden, sipariş alma, projelendirme, imalat, sevkiyat, montaj ve teslimat sonrası servis hizmetlerimizin kalitesi, önce bizleri, sonra sizleri memnun edecek bir fark ortaya koyuyor.

Üretim

Son teknolojik donanımlar ile zenginleştirdiğimiz makine parkurumuzda üretimde bağımsız ve uygulamada lider konuma yükseldik. Ürünlerimizde sınırı belirleyen tek şey hayal gücünün varabileceği son nokta…

CNC işleme, çift kafa alüminyum profil kesim, cam taşıma, alüminyum köşe pres, alttan çıkma testereli kesim, alüminyum tek kafa kesim, toz emme, kopya freze, gazaltı kaynak ve otomatik nivo işlemlerini yapan makine parkurumuz Bodrum’da faaliyetlerini sürdürüyor. Fabrikamız ise 8 saatte (250 adet pencere) 3200 mtül, tam vardiyalı sistemde (625 adet pencere) 6000 mtül üretim kapasitesi ile çalışmaya devam ediyor.

Markalarımız

Tercihimiz liderlerden yana…
Pimapen, Cortizo ve Dorma ile çalışıyoruz. Lider markaların ürün güvencesini üstün hizmet garantisi ile birlikte arayanlar için tercih sebebiyiz.
Yetkinliğimizi artırıyoruz.
CORTIZO markalı ürünlerimizden Corvision Plus serisinin Slovakya’daki üretim tesisinde üretimin eğitimini alarak, imalat ve montajını yapabilecek Türkiye’ deki ilk yetkili bayii biziz.

Altan Yapı | Farkımız